Naše chovatelská stanice je menší zemědělská usedlost se zatravněnou plochou 2500 m²  a nachází ve velmi klidné, malé osadě s názvem Lišice v okrese Kutná Hora. Vískou protéká říčka Čertovka. Zvířata tu mají harmonický klid, přesto jsou výborně socializovaná. Preferuji ,,volný chov,,.


Od dětství vyrůstám se psy, protože můj tatínek je dlouholetý chovatel  s velkými zkušenostmi. V minulosti choval mnoho nejrůznějších plemen. Brazilská fila byla jedním z nich. Naprosto mě uchvátila její jedinečně osobitá, sebevědomá, milující a věrná povaha. Už tehdy, jako malá holčina jsem věděla, že se chci tomuto plemeni v budoucnu sama věnovat.  Přestože mám chovatelské zkušenosti i s jinými plemeny psů, fila je zkrátka výjimečný přítel a bezkonkurenční hlídač, proto si získala moji lásku a obdiv. 


Velmi mi na svých odchovech záleží, takže pečlivě vybírám štěňátkům vhodné budoucí majitele. Kompletně Vám poradím s chovem zvířete a doživotní chovatelský servis je samozřejmostí, protože chci mít i nadále informace o tom jak se štěňátkům v nových domovech daří .,, Filunka,, je člen rodiny, věrný a obětavý přítel, který si zaslouží opravdu extra zacházení. Se svými svěřenci se občas zúčastním nějaké té výstavy a to s výbornými výsledky, ovšem výstavy pro mě nejsou rozhodně privilegiem. Vystavuji kdy chci, kde chci a pouze pokud jsou pro pejska vhodné podmínky ( počasí, zázemí apod.. ). 

Nejdůležitější je pro mě, aby moje filuňátka nalezla milující, trvalý a šťastný domov. 

Chovatelství je moje poslání, kterému se věnuji s výhradní péčí. Zaměstnání mám jako vedlejší činnost nikoliv naopak :-)